استیل تابلوسازی تابلو سازی

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی یکی از قدیمیترین تابلوهای موجود در بازار است که به تدریج رو به منسوخ شدن است در این تابلو ها با استفاده از فلکس که نوحی پارچه پلاستیکی صنعتی و ضخیم است و چارچوب فلزی که عموما قوطی 2*2 می باشد و ورق های گالوانیزه ساخته میشود و نور پردازی آن به کمک مهتابی انجام می گیرد.

نحوه ساخت تابلو فلکسی

در این تابلو ها ابتدا با استفاده از قوطی 2*2 یک فریم فلزی با ضخامت 15 تا 20 سانت ساخته میشود و پشت کار با استفاده از ورق گالوانیزه به منظور نصب مهتابی ها و ترانس ها سینی و ریل های مخصوص ساخته می شود و مهتابی ها و ترانس روی سینی ها قرار میگیرند و به صورت کشویی بر روی فرم قرار میگیرند.

در مرحله بعد طرح مورد نظر توسط نرم افزار های طراحی متفاوت طراحی میشود و بوسیله دستگاه چاپ بنر و یا اکوسالونت بر روی فلکس چاپ میشود و با استفاده از پیچ بر روی فرم آهنی پیچ می شوند و در نهایت اطراف تابلو با استفاده از ورق های گالوانیزه پوشیده می شود.

تابلو های فلکسی امروزه کاربرد بسیار کمی دارند و میتوان گفت جزو تابلو های منسوخ شده به حساب می آیند ، دلیل منسوخ شدن این تابلو ها عمر بسیار پایین و خرابی بسیار بالای آنهاست و با ظهور تابلو های جدید همچون چنلیوم ( چلنیوم ) این تابلو ها در صنعت تابلوسازی جایگاه خود را از دست داده اند ، هرچند که به دلیل قیمت مناسب این تابلو ها هنوز هم در میان موسسات طرفدارانی دارند.

با این وجود مجموعه تابلوسازی اکسین این توانایی را دارد که اگر خواهان این مدل تابلو ها هستید برای شما این مدل تابلو هارا ساخته و اجرا کند.

تابلوسازی استیل تابلو سازی
پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین