چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

تابلوسازی لاسوگاسی ( لترلایت )

تابلو سازی لاسوگاسی ترکیبی از تابلوسازی و علم الکترونیک میباشد. در این نوع تابلو سازی با استفاده از لامپ های 220 ولت و یا 12 ولت تابلو ساخته میشود و غالبا برای کادر دور تابلو از آن استفاده میشود. نام دیگر تابلوهای لاسوگاسی تابلو لترلایت می باشد هدف اصلی استفاده از این نوع تابلو جلب توجه میباشد

در این نوع تابلو با استفاده از لامپ های چشمک زن و افکت دار سعی بر جلب توجه مشتریان میشود. عموما در این مدل تابلو از قاب های اچ شکل فلزی که به سلیقه مشتری رنگ میشوند استفاده میشود . البته الزامی برای استفاده از این قاب ها نیست و تنها جنبه زیبایی دارند.

مجموعه دک اکسین با تجهیز کارگاه خود به انواع دستگاه های تابلوسازی آمادگی انجام کلیه سفارشات شما را دارا می باشد. علاوه بر آن سعی شده مواد خام تابلوسازی را به مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

فلاشر و یا کنترلر 220 ولت تابلو های لاسوگاسی ( لترلایت ):

مجموعه دک اکسین با توجه به تخصص خود در زمینه الکترونیک و عدم موجود برد های کنترل نامحدود اقدام به پیشرفت علم تابلوسازی کرده و بردهای وایفای داری تولید کرده که زیبایی دو چندانی به این نوع تابلو ها میبخشد

برد های تولید شده در این مجموعه هیچ محدودیتی در تعداد کانال مورد نیاز تابلوساز ندارد و از طرفی بوسیله هر دستگاهی که بتواند به وای فای آن وصل شود قابل کنترل می باشد.

از نظر هزینه این برد ها با نمونه های مشابه موجود در بازار تفاوت قیمتی ندارند و قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به نمونه های مشابه دارند.

تابلوسازی لاسوگاسی امروزه جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و در بازار های شلوغ و رقابتی به بهترین شکل میتواند شما را از دیگران مجزا و متفاوت کند.

نحوه ی اجرا:

نحوه اجرا تابلو های لاسوگاسی به دو صورت است روش اول استفاده از قاب اچ شکل است و روش دوم بدون استفاده از این قاب هاست

روش اول همراه با قاب اچ شکل و نحوه ساخت آن:

در روش اول با استفاده از دستگاه فایبر لیزر ورق فلزی برش خورده و سوراخ های به قطر 4/2 سانتیمتر برای سرپیچ لامپها روی آن تعبیه میشود( برای لامپ های 12 ولت قطر سوراخ 1/2 سانتیمتر در نظر گرفته میشود )

و در مرحله بعد با استفاده از قلع و سرب و یا دستگاه جوش لیزر دو لبه فلزی در طرفین آن مونتاژ میشود البته راه های دیگری هم وجود دارد که ما در اینجا به عمومی ترین راه آن می پردازیم.

چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

نحوه مونتاژ لبه به این صورت است که رویه به فاصله 7 سانتیمتری از بالا و 5 سانتیمتری ازپایین لبه مونتاژ میشود که 7 سانتیمتر مربوط به حباب لامپ و 5 سانتیمتر مربوط به سرپیچ لامپ میباشد سرپیچ های مورد استفاده در این نحوه اجرا سرپیچ های دو مهره یا گریپی میباشد

روش دوم بدون قاب اچ شکل:

در روش دوم بدون استفاده از قاب ذکر شده سرپیچ های گریپی یا دو مهره مستقیما رو زمینه تابلو که میتواند ترمووود و یا کامپوزیت و... نصب میشوند

نحوه سیم کشی:

سیم کشی این تابلو ها بسیار حائز اهمیت است و بسته به سلیقه و ذوق تابلو ساز در کار مورد نظر قابل تغییر است.

پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین