چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

تابلو وکیوم

تابلوسازی وکیوم یکی از بروزترین و زمان برترین از نظر ساخت در بین انواع تابلوهای برجسته تبلیغاتی است تابلو سازی وکیوم لازمه اش استفاده از بروزترین دستگاه های تابلو سازی است. ساخت این تابلو ها بسیار هزینه بر بوده و به عنوان لوکس ترین نوع تابلو در میان تابلو های تبلیغاتی شناخته می شود تفاوت این نوع تابلو با تابلوهای تبلیغاتی دیگر برجستگی و سه بعدی بودن این نوع تابلوها می باشد. مجموعه دک اکسین با تجهیز کارگاه خود به انواع دستگاه های تابلوسازی آمادگی انجام کلیه سفارشات شما را دارا می باشد. علاوه بر آن سعی شده مواد خام تابلوسازی را به مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد..

مراحل ساخت

دستگاه های لازم برای ساخت این نوع تابلو ها عبارتند از:

فایبر لیزر، وکیوم فرمینگ ، سی ان سی مته ، فرز نجاری و جوش لیزری البته تابلو های وکیوم را میتوان به صورت ترکیبی با تابلو های استیل رینگی و یا چنلیوم ( چلنیوم ) اجرا کرد که نمای بسیار زیبایی به این نوع تابلوها میبخشد.

 • مرحله اول قالب گیری:

  رایج ترین شیوه ساخت قالب برای حروف وکیوم استفاده از ام دی اف خام است . به این صورت که طرح سه بعدی دلخواه بوسیله نرم افزار های سه بعدی مانند کتیا یا تر دی مکس طراحی میشود و بوسیله سی ان سی مته ساخته می شود.

 • مرحله دوم وکیوم فرمینگ :

  قالب های آماده شده در دستگاه وکیوم فرمینگ قرار میگیرند و ورق پلکسی گلاس با رنگ دلخواه درون دستگاه قرار میگیرد و بوسیله المنتهای تعبیه شده درون دستگاه حرارت داده میشود تا به صورت خمیری در آید . و در انتها بوسیله مکش هوا بواسطه سانتریفیوژ موجود در دستگاه ورق پلکسی حالت قالب های ام دی اف را به خود میگیرد.

 • مرحله سوم برش حروف از روی ورق پلکسی :

  در این مرحله حروف حالت گرفته از روی ورق پلکسی با اتفاده از فرز نجاری و مته های بلبرنگی مخصوص برش ، برش میخورد.

 • مرحله چهارم ساخت استیل رینگی و یا فلزی :

  در این مرحله برای زیبایی بیشتر حروف وکیوم با استفاده از دستگاه فایبر لیزر ورق فلزی و یا استیل به صورت رینگی برش میخورد و با استفاده از جوش لیزری منتاژ می شود.

 • مرحله پنجم مونتاژ :

  در این مرحله استیل و یا فلز رینگی و حروف وکیوم شده مونتاژ میشوند و مابقی کار ( برش پی وی سی و اس ام دی ) مانند کار های دیگر انجام می گیرد.

پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین